- Конституція стаття 5: ПРАВО визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. -

середа, 27 вересня 2017 р.

Заява керівників громадсько-політичних об’єднань і організацій та національно-свідомих патріотичних українців – активістів про створення «Всеукраїнського об’єднавчо-координаційного центру громадсько політичних сил»

Це наше волевиявлення обумовлено тим, що майбутнє Української держави та її, українського народу, як етносу знаходяться під загрозою знищення.
Чинна система управління державою загрузла в корупції і займається власною наживою. Анексія Криму і війна на Сході підсилюють драматизм ситуації. Економічний крах і злиденність більшості українців завершують сумну картину нашого життя. Всі ці обставини разом вимагають рішучих дій з боку суспільства та патріотів.

Тому ми, група керівників громадсько-політичних обʼєднань і організацій та національно-свідомих патріотичних українців – активістів, що підписалися під цією заявою, з власної волі й на основі самоініціативи, усвідомлюючи, куди ведуть руйнівні розбрати, і свою відповідальність, якщо їх не упередити, закликаємо всі патріотичні сили, які люблять Україну, її землю, культуру, народ і готові всіма доступними цивілізованими методами боротися за побудову національної по своїй суті, соціально справедливої і економічно могутньої Держави Україна.
Національна держава розуміється нами як держава, побудована на національній ідеї.
А національна ідея – це незалежність української нації в незалежній, соборній, унітарній українській державі, об’єднаної чуттям єдиної родини. І не треба боятися вживати слова «націоналізм». Ми його повинні сприймати за змістом так, як його сприймають в усіх демократичних країнах світу, і не сприймати його як ярлик або комуно-інтернаціональний матюк.
Кожна сучасна держава у світі будується на фундаменті націоналізму, на любові до свого рідного. І якщо ми справді українці Козацького роду − то ми здатні об’єднатися і порятувати Державу, Націю, себе та своїх дітей і онуків.
Ми свідомі того, що з такою заявою ми не є оригінальними. Закликів до єднання і спроб об’єднатися було дуже багато. Мало заявити сьогодні «про необхідність обʼєднання» – треба вже сьогодні обєднуватись.
Можливо ідеї, навколо яких передбачалося об’єднання, виявилися слабкими. Давайте підсилимо: наприклад, впровадити законодавче нормування кількості депутатів і посад на державні служби в пропорційній залежності чисельності національних груп до загальної кількості населення; поставимо завдання цілковитого усунення від влади «чужинців», для яких Україна є територією визиску; введемо законодавчу заборону працювати в усіх гілках влади особам, котрі заплямували себе співпрацею з окупаційною та колоніальною владою московитів; законодавчо заборонимо змішувати державну службу з підприємництвом, а головне, щоб центральною ідеєю об’єднання було оголошено – виконання рішення помаранчевої революції та революції гідності про повну заміну державної олігархічної системи − громадсько- державною системою.
До об’єднання запрошуються громадсько-політичні, громадсько-професійні, громадсько-творчі та інші організації та спілки; а також громадські діячі та громадські активісти, які віддано працюють в різних сферах соціальних відносин і досягають практичних результатів; запрошуються всі, хто прагне працювати на досягнення поставленої нами мети.
Для декларованого об’єднання дуже було б важливим, щоб патріотичні ЗМІ, яких, нажаль, залишилося обмаль, розпочали щодня і невтомно популяризувати ідею єднання всіх українських патріотів.
Надзвичайно важливим консолідуючим фактором для створення незборимої громадської сили є спільна, для всіх прийнятна ідея побудови держави національного солідаризму, навколо якої бачиться конфедеративне (нехай навіть ситуативне) об’єднання політичних партій та громадських організацій для синергійної співпраці в досягненні цієї стратегічної мети.  Після перемоги – в новій системі кожна політична сила займе свою нішу і буде захищена своєю державою і своїми щасливими громадянами.
Слід усвідомити вождям-гетьманчикам – зачинщикам міжусобиць із-за дріб’язкових розбіжностей, що це рівнозначно зраді. Ганьба таким патріотам. Хай не забувають, відмовники, що ординські гулаги ще не ліквідовані, а московіти мають достатньо території і досвіду, щоб побудувати руками жертв нові.
Ми дійшли межі, за якою або рабство, або небуття.
Ми повинні це зупинити. За нас цього ніхто не зробить. Без повалення влади олігархії в нашого народу немає майбутнього.
Не кожен може ризикувати життям, як це зробила Небесна Сотня і щодня роблять наші вояки на східному фронті; свободою, якою платять наші увʼязнені патріоти; життям, здоров’ям, спокоєм, − як це роблять волонтери; нервами, особистим часом, коштами,− як це роблять активісти-патріоти; майном, коштами − як це роблять наші громадяни, що жертвують на підтримку армії; гривнею, як це роблять поставлені на межу смерті пенсіонери…
Ми свідомі того, що на шляху досягнення нашої благородної мети нам не уникнути жертв.
Тому кожен повинен знайти ту межу власної пожертви, на яку він зараз спроможний заради спільного порятунку.
Ніяких міжусобних протистоянь!  Розкуйтеся, братайтеся!
Тільки згуртувавшись навколо державницьких принципів, ми зможемо досягти мети.
Чесні українці! Якщо не хочете, щоб вас, ваших дітей та онуків знову мордували московські ординці та інші чужоземні зайди голодоморами, розстрілами, сибірами, не хочете більше терпіти всі можливі й неможливі форми національного приниження, − прозрійте! Підіймайтесь! Єднайтесь і працюйте в поті лиця свого! І тоді в недалекому майбутньому наша ненька Україна без сумніву увійде до десятка найрозвинутіших країн світу! А громадяни у ній заживуть щасливо.
Заяву підтримали голосуванням і підписами всі учасники зібрання 
10 серпня − 1 вересня 2017 року, м. Київ, Університет «Україна»

В «Заяві» враховані погоджені зборами пропозиції учасників обговорення.

1 коментар: